Selehaddin Eyyübi Teknik Meslek Anadolu Lisesi Ziyareti

Selehaddin Eyyübi Teknik Meslek Anadolu Lisesi Ziyareti

Selehaddin Eyyübi Teknik Meslek Anadolu Lisesi Ziyareti

Eğitim Bilimci Sosyolog Pedagog Sevda YILDIRIM CELEP Selahaddin Eyyübi Teknik Meslek Anadolu Lisesi'ni ziyaret etmiştir.

Sosylog eğitim bilimci Sevda YILDIRIM CELEP Öğrencilerimizin gelecek için alacakları eğitim öğrenim hayatlarında başarılı ola bilmeleri için en önemlisi aile sevgisi ve bağlılık olması gerekir. Son zamanlarda aile bireyleri olarak sorumsuz bir şekilde çocuklarımızı dışarı da başı boş bırakmamız çok tehlikeli, terör örgütleri kaptırmayalım aile bireyleri olarak çocuklarımızın üzerinde görevimizi tam anlamıyla yapmamız lazım Türkiye geneli bütün okullarda bu konuya hassas bir şekilde eğitim verilmesi gerekir okul müdürlerimize destek olalım.

Ziyaretlerden dolayı çok sevindiği söyleyen okul müdürü İskender TURAN gençler için eğitim öğrenim alanlarında iyi bir şekilde hizmet etmeye çalışıyoruz dünya gençlik konseyi bu konuda bize vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ederim her bir gencimiz için yapılan çalışma gelecek iş eğitim alanları daha güzel bir yaşam içinde mücadelesi verilmektedir burada ailelere görev düşüyor çocuklarımıza sahip çıkalım başıboş bırakmayalım.

Saygılarımla
Seladdin Eyyubi Meslek Teknik Anadolu Lisesi
Okul Müdürü
İskender TURAN