Hakkımızda

2010 yılında kurulan Dünya Gençlik Konseyi, din - dil - ırk ayrımı yapmadan gençlerimizin gelişimine katkıda bulunabilecek her türlü eğitim, seminer, gezi, organizasyon, vb. projeleri hayata geçirmek amacıyla kuruldu. Bu amaçlar doğrultusunda, bağış yapan destekçilerine tamamen şeffaf bir şekilde yapılan etkinlikleri duyurmaktadır. Gençlerin hayata daha fazla katılımını sağlayarak, farkındalıklarını arttırmak birinci vazifemizdir.

Dünya Gençlik Konseyi, sivil toplum faaliyetlerinin etkinleştirilmesi ve geliştirilmesini sağlamak ve bu konuda çalışmalar yapan kişi ve kuruluşlara destek vermek amacı ile kurulmuştur. Kamu yararına çalışmakta olan derneğimiz, gençliği kötülüklerden haberdar etmek ve topluma kazandırmayı kendisine ilke edinmiş iş, eğitim, öğrenim mesleki ve dayanışma kuruluşudur.

Dünya Gençlik Konseyi Başkanı Hüseyin CELEP

D ünya Gençlik Konseyi olarak gençlerimizin gelişimine katkıda bulunabilecek her türlü eğitim, seminer, gezi, organizasyon, vb. projeleri hayata geçirmek amacıyla kurulduk. Bu amaçlar doğrultusunda, bağış yapan destekçilerimize tamamen şeffaf bir şekilde yapılan etkinlikleri internet sitemiz üzerinden duyurmaktayız. Gençlerin hayata daha fazla katılımını sağlayarak, farkındalıklarını arttırmak birinci vazifemizdir.

Hep birlikte gençlerimizin her yönden gelişimi ve kötü alışkanlıklardan uzaklaştırılması için bu yolculuğa çıktık.

Hüseyin CELEP - Başkan
 

Destekçiler Ne Dedi ?

Teşkilatımız

Yönetim Kurulu
100%
Sosyal İşler
85%
Bağış
75%
Destekçi
95%
 

Çalıştığımız Kurumlar

 

Bize Ulaşın